منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اصلاح زورکی شاخص بورس، تحت فشار عرضه‌های سنگین حقوقی‌ها

 شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳هزار واحد افت کرد. به گزارش خبرنگار کافه بورس، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 13میلیارد و 830میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 23هزار و 244میلیارد تومان در 2میلیون و 598هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 3هزار و 300واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 841هزار و 606واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت تهران و پالایش نفت بندرعباس شد و در مقابل شرکت‌های گسترش نفت و گاز پارسیان، پالایش نفت اصفهان و معدنی و صنعتی چادرملو با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 331میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 29میلیارد تومان در یک‌میلیون و 575هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 168واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 556 واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های پتروشیمی تندگویان، سنگ‌آهن گهر زمین و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری صبا تأمین، ذوب‌آهن اصفهان و پتروشیمی زاگرس با افت خود مانع رشد بیشتر نماگر بازار سهام شدند.