منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کاهش ساعات کار بازارهای سهام آمریکا از ترس سقوط کرونایی

وزیر خزانه داری آمریکا گفت دولت ترامپ قصد دارد بازارهای سهام این کشور را علیرغم بی ثباتی باز نگه دارد و احتمالا ساعت کار آن کاهش می یابد.  به گزارش خبرگزاری کافه بورس به نقل از بلومبرگ، استیون منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا گفت دولت ترامپ قصد دارد بازارهای سهام این کشور را علیرغم بی ثباتی باز نگه دارد و احتمالا ساعت کار آن کاهش می یابد.

منوچین در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت:« ما قطعاً بازارها را باز نگه می داریم. آمریکایی ها باید بدانند که به پولشان دسترسی دارند».

منوچین گفت با بانک‌ها و بازار بورس نیویورک مذاکره کرده و آنها موافقند که لازم است بازارها همچنان فعال باشند. احتمال کم‌کردن ساعت کار آنها برخی مدیران اجرایی را متعجب کرده است.

بازار بورس نیویورک طی یک بیانیه اعلام کرد به طور مداوم با دولت آمریکا و قانون گذاران در ارتباط است و فعلا هیچ برنامه‌ای برای کاهش ساعات تجارت ندارد. شرکت اینترکانتیننتال اکسچنج هم اعلام کرد تمام پلتفرم های تجاری آن به فعالیت عادی خود ادامه می دهند.

نوسانات بسیار در بازار سهام و هزاران کارمندی که در صنعت مالی آمریکا دورکاری می کنند، سوالاتی در مورد امکان بسته شدن بازار بورس به وجود آورده است ولی ناظران مالی و مدیران شرکت های بورس موافق باز ماندن بازارها هستند.

تال کوهن، رئیس بخش خدمات بازار شرکت نزدک در آمریکای شمالی در یک مصاحبه تلویزیونی گفت:« ما مطمئناً موافق بسته شدن بازار نیستیم و کم شدن ساعت کاری را هم نمی خواهیم».

آدنا فریدمن، مدیرعامل بورس نزدک گفت:« تجارت باید به‌خاطر سرمایه گذاران ادامه داشته باشد و شرکت ها باید بتوانند سرمایه مورد نیاز را افزایش دهند.بستن بازار هااضطراب و استرس را افزایش می دهد».