منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آموزش الگوهای شمعی ژاپنی

مشخصات کتاب
نویسنده: استیو نیسون،
مترجمین: کامیار فراهانی فرد ، رضا قاسمیان لنگرودی
ناشر: چالش
تاریخ نشر: 1398
تعداد صفحه: 352
آشنایی با الگوهای کندل استیک ( شمعی ژاپنی )

بیش از دو قرن پیش در ژاپن برای تحلیل قیمت برنج نمودارهای کندل استیک اختراع شد. عمده این معروفیت و استفاده را ژاپنی ها مدیون “مانهیسا هما” در قرن هفدهم میلادی می باشند حال آنکه بیش از دو دهه نیست که نمودارهای شمعی در غرب رواج یافته است و دلیل عمده ترویج این نمونه نمایش نمودار در غرب نیز مربوط به سیستم های رایانه ای می باشد. از لحاظ ماهیت، کندل استیک ها یا برای ترسیم نمودارها و نمایش قیمت برای تحلیل تکنیکال به کار می روند و یا به صورت منفرد ترکیب و شیوه نمایش آنها، ابزاری برای تحلیل و پیش بینی جهت آینده بازار می باشد. عمده دلیل محبوبیت روزافزون استفاده از این نمودارها بین تحلیلگران، راحتی استفاده و مشخص بودن وضعیت صعودی یا نزولی هر کندل استیک بصورت منفرد می باشد.

آموزش تحلیل تکنیکال از پشوتن مشهوری نژاد

مشخصات کتاب
نویسنده: پشوتن مشهوری نژاد
مترجمین: -
ناشر: -
تاریخ نشر: -
تعداد صفحه: 107
جزوه آموزش تحلیل تکنیکال از پشوتن مشهوری نژاد

 برای اولین بار در دهه 80 مهندسان جوانی که تسلط بالایی در زمینه زبان، ریاضی و اینترنت داشتند به واسطه دنیای مجازی در رابطه با دانش تحلیل تکنیکال چیزهایی آموختند. این جوان ها با ترجمه کتاب های گوناگون در این زمینه و نیز راه اندازی وبلاگ های آموزشی باعث شدند افراد بیشتری در ایران به تحلیل تکنیکال روی آورند. و در حال حاضر که تقریبا یک دهه از آن زمان گذشته اگر چه این علم در ایران پیشرفت هایی داشته اما هنوز هم خیلی از افراد که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند به خوبی موفق به شناخت این دانش نشده اند. در ادامه گفتگویی با یکی  از مدرسین تحلیل تکنیکال که از اولین تکنیکالیست های ایرانی به شمار آمده به نام آقای پشوتن مشهوری نژاد آورده شده است.