منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ویروس کرونا در کمین کارکنان کارگزاری‌ها

هر چند کانون کارگزاران در اوایل اسفندماه طی نامه‌ای به سازمان بورس کاهش ریسک شیوع کرونا در صنعت کارگزاری را خواستار شد، اما کماکان اقدامی موثر برای پیشگیری از ابتلای ۲ هزار نفر از کارکنان کارگزاری‌ها و خانواده‌های آنان به این ویروس اتخاذ نشده است. به گزارش خبرنگار کافه بورس، جدای از تاثیرات مثبت و منفی که انتشار و همه‌گیر شدن ویروس کرونا بر بازار سرمایه دارد که افزایش تولید و فروش شرکت‌های دارویی و بهداشتی از یک سو و در مقابل نیمه‌تعطیلی و کاهش تولید و فروش در برخی صنایع و شرکت‌ها از جمله این موارد است، یکی از موضوعات قابل توجه در این زمینه لزوم حضور تازه‌واردان به بازار سهام در کارگزاری‌ها، برای انجام مراحل مربوط به صدور کد معاملاتی و سایر امور اداری مربوط به دادوستد معاملات است. این موضع موجب می‌شود تا کارکنارن کارگزاری‌ها بیش از پیش در معرض بیماری توسط این ویروس قرار بگیرند.

اختلال در سامانه برخط کارگزاری‌ها از دیشب

به گزارش خبرنگار کافه بورس، حمیدرضا عبدالله پور در خصوص مشکل فنی پدید آمده بیان داشت: در عملیات نگهداری روز قبل، با توجه به حجم زیاد معاملات به مشکلات فنی برخورد کردیم. از شب گذشته، همکاران شرکت رایان هم افزا تا صبح مشغول برطرف کردن مشکلات بودند اما هنوز برخی از شرکت های کارگزاری دارای اختلال در سامانه معاملات برخط هستند.

کاهش دامنه نوسان تاثیر منفی بر کلیت بازار سرمایه ندارد

به گزارش خبرنگار کافه بورس؛ امیر هامونی اظهار داشت: از آنجا که در چند وقت اخیر هیجانات در بازار به شدت بالا گرفته بود، کاهش دامنه نوسان در شرایط کنونی علاوه بر اینکه  حمایت و صیانت از حقوق سهامداران را دنبال می کند، فضای کلی حاکم بر معاملات تحلیل محور و عقلایی تر پیش خواهد برد.

ساعت معاملات بورس کالا تا اطلاع ثانوی تغییر می‌کند

به گزارش خبرنگار کافه بورس، مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از تغییر معاملات گواهی سپرده کالایی، صندوق‌ها، قراردادهای آتی و اختیار معامله خبر داد.

سمینار معرفی ابزارهای تأمین مالی در بازار سرمایه ایران با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان، تالار منطقه‌ای همدان، شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه ۱۳۹۸ در سالن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد.