منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مدیرعامل بورس تهران با اشاره به این که بازده حضور در بازار سرمایه بیشتر از متوسط سایر فرصت‌های سرمایه‌گذاری بوده است، گفت: حوزه‌های دیگر بیشتر جنبه سفته‌بازی دارند. به گزارش خبرنگار کافه بورس، علی صحرائی به سرمایه گذاران توصیه کرد: افرادی باید وارد بازار سرمایه شوند که دانش کافی دارند، زیرا این سرمایه‌گذاری مانند هر موضوعی دیگری کار تخصصی بوده و پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های لازم به خود را دارد.

افت ۳۴ هزار واحدی شاخص بورس در سومین هفته آخرین ماه سال

شاخص بورس در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در سومین هفته آخرین ماه سال با ثبت افت ۳۴ هزار و ۶۴۲ واحدی، معادل ۶.۲۴ درصد کاهش را رقم زد. به گزارش خبرنگار کافه بورس؛‌ در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در سومین هفته آخرین ماه سال، تعداد 25534 میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش 209935 میلیارد ریال در بیش از 4 میلیون و 559 هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب 29.92، 23.87 و 20.44 درصد کاهش را نسبت به هفته قبل‌تر تجربه کردند.

میزان مشارکت در ۲ عرضه اولیه اخیر بازار سهام چه مقدار بود؟

در جریان عرضه اولیه سهام شرکت‌های سیمان ساوه و سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر که روز چهارشنبه گذشته انجام شد، بیش از ۱.۶ میلیون کد معاملاتی در هر یک از این عرضه‌ها مشارکت داشتند. به گزارش خبرنگار کافه بورس، تعداد 58میلیون و 500 هزار سهم شرکت سیمان ساوه، با نماد معاملاتی "ساوه" در حالی روز چهارشنبه(21 اسفند) در فرابورس ایران عرضه و هر سهم این شرکت 2350 تومان کشف قمیت شد که در این عرضه، تعداد یک میلیون و 618 هزار و 395 کد معاملاتی مشارکت کردند.

شاخص بورس ۵۹۸۱ واحد اصلاح کرد

به گزارش خبرنگار کافه بورس، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 5میلیارد و 335میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 4هزار و 832میلیارد تومان در 842هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 5هزار و 981واحدی در ارتفاع 549هزار و 186واحد قرار گرفت.

عرضه‌های ‌اولیه امسال بازار سهام فردا ۲۳تایی می‌شود

به گزارش خبرنگار کافه بورس، تعداد 2 میلیارد و 60 میلیون و 359 هزار و 276سهم شرکت پتروشیمی تندگویان، فردا(شنبه، 17 اسفند) به‌عنوان بیست و سومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، با نماد معاملاتی "شگویا" در فرابورس ایران عرضه می‌شود.