منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تداوم رکوردشکنی حضور کدهای معاملاتی در عرضه‌های اولیه

به گزارش خبرنگار کافه بورس، تعداد 910 میلیون سهم معادل 13 درصد از سهام شرکت تامین سرمایه بانک ملت در حالی روز چهارشنبه و در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته با نماد معاملاتی "تملت" در بورس اوراق بهادار عرضه و هر سهم این شرکت 340 تومان کشف قیمت شد که در این عرضه نیز معامله‌گران حضوری فعال داشتند.

در این عرضه اولیه که در محدوده قیمتی 320تا 340تومان برای هر سهم و با سهمیه 500سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شده بود، یک میلیون و 681 هزار و 529 کد معاملاتی حضور داشتند و بدین ترتیب تعداد 421 سهم به هر کد معاملاتی اختصاص یافت.

همچنین با عرضه اولیه این شرکت در بورس تهران تعداد شرکت های فعال در بورس به 333 شرکت رسید و به ارزش بازار 24063 میلیارد ریال افزوده شد.

این گزارش می‌افزاید: علاوه بر این در این روز در حالی تعداد 34میلیون سهم شرکت صنعتی دوده فام با نماد معاملاتی "شصدف" در فرابورس ایران عرضه و هر سهم این شرکت 1990 تومان کشف قیمت شد که در این عرضه نیز یک میلیون و 628هزار و 599 خریدار حضور پیدا کردند و با مشارکت این تعداد کد معاملاتی، سهام شصدف به یک میلیون و 619 هزار و 283 کد تخصیص پیدا کرد.

این میزان سهام نیز در محدوده قیمتی 1900تا 1990تومان برای هر سهم و با سهمیه 60سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شده بود.